Advert

Birlik Vakfı'ndan "Darbe Ve Küresel Güç" Paneli

Birlik Vakfı Adıyaman Şubesi tarafından 'Tarihsel Süreç İçerisinde Darbeler' ve 'Küresel Güçlerin Darbe Tuzakları ve Amaçları' konulu panel düzenlendi.

Birlik Vakfı'ndan

Birlik Vakfı Adıyaman Şubesi konferans salonunda düzenlenen programı Yrd. Doç. Dr. Selhaddin Gök ve Avukat Ali Altınç, çok sayıda dinleyici katıldı.
Açılış konuşmaların ardından Birlik Vakfı Adıyaman Şube Başkanı Yusuf Durmuş, yaptığı konuşmada, "Bu kadim topraklar üzerinde, binlerce yıllık kardeşlik bağları ile kurulmuş, mazlum coğrafyaların umudu, Ümmetin gözbebeği olan Devletimizin bekasına, Milletimizin birliğine kast eden hain darbe girişiminin yıl dönümündeyiz. 249 şehit ve 2195 gazi vererek yazdığımız destanı, İstikbalde bu milletin evlatları şeref ve ibretle yâd edecektir.15 Temmuz 2016 gecesi Milletçe yaşadığımız acının son olması ümidiyle; Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyoruz, Gazilerimize minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz, O kara gecede dönmemek üzere  evlerinden çıkarak, vatanı için canını ortaya koyan yiğit vatan evlatlarına selam olsun" dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”