Besni Belediye Başkanı Öztürk: "Besni-Gölbaşı Karayolu Yapılmaya Başlıyor"

Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Besni-Gölbaşı karayolunun yapılmaya başlanacağını bildirdi.

Besni Belediye Başkanı Öztürk:

Öztürk, yaptığı açıklamada, AK Parti ve  güçlü bir hükümetin, güçlü bir devletin olduğunu, kendilerinin de o  gücün memlekete yansıması konusunda işlerin her türlü takipçisi olacaklarını ifade etti.

Gölbaşı yolunun kendilerinin çok uğraştığı bir mesele olduğunu aktaran Öztürk, "Çok uğraştığımız, çok iyi takip ettiğimiz projeydi ve vatandaşın çok huzursuz olduğu projeydi. Çok dar yollar, çok kıvrımlı yollar inşallah bu yıl başlayacak çalışmalar suretiyle 2 yıl içerisinde Gölbaşı yolu 3 şerit olacak. Kaza noktalarının tamamen kaldırıldığı, virajların kaldırıldığı modern bir Gölbaşı-Besni yoluna kavuşmuş olacak. Bunun ihalesi ayın 24'ünde yapıldı. İnşallah süreç tamamlandığında imzalar atılacak. Ondan sonra müteahhit firma yer tespiti yapmak suretiyle işe başlayacak"dedi.

- TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Yapılacak hizmetlerin takipçisi olduklarını vurgulayan Öztürk, şöyle devam etti:

"Bizim ilimizde her anlamda Besni'nin ne tür sorunları, ne tür sıkıntıları varsa eğitimde bunun başında olmak üzere her türlü hususla ilgileniyororuz, bunları takip etmek, bunların memlekete kazandırılması bizim görevimizdir. Belediyenin işi olsun yada olmasın bir köyün meselesi olsa da ilgileneceğiz, beldenin meselesi de olsa ilgileneceğiz. İlçemizin genelini ilgilendiren bir konu olsa da ilgileneceğiz, bu bizim görevimiz, inşallah köyüyle, beldesiyle ve merkeziyle kalkınmış bir Besni, kalkınmış bir Adıyaman bizim umudumuz, hedefimiz ve gayretimiz. İnşallah daha güzel işler olacak diye ümit ediyoruz"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi