Advert Advert

Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanından, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Adıyaman’da seferlere başlayacak olan Pegasus Hava Yolları’nın yetkilileri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret ederek bilgi verdi.

Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanından, Başkan Kutlu’ya Ziyaret

10 Ağustos’ta Adıyaman’da seferlere başlayacak olan Pegasus Hava Yolları, Adıyaman’daki uçuşlarla ilgili ön çalışmalara başladı.
Yapılacak olan uçuşlar öncesi Adıyaman’a gelerek gerekli incelemelerde bulunan Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanı Erdem Gerçek,Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret ederek, uçuşlar hakkında bilgi verdi.
Adıyaman Belediyesi Meclis Üyesi Muhittin Büyük’ün de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama UzmanıGerçek, Adıyaman’da gördükleri ilgiden büyük memnuniyet duyduklarını dile getirerek, “Pegasus olarak yılın her dönemi çeşitli kampanyalar düzenleyerek halkımızın daha çok havayolunu kullanmasını sağlamaya çalışıyoruz. Bu da bizim daha da büyümemize katkı sunuyor. Büyüyen bir Pegasus’un Adıyaman’da olması gerektiğini uzun zamandır düşünüyorduk ancak Adıyamanlıların da yoğun ilgisini görünce bu düşüncemiz daha kısa süre içerisinde hayata geçmiş oldu. Bu anlamda Adıyaman Belediye Başkanımıza, milletvekillerimize ve diğer katkı sunanlara teşekkür ediyoruz. Adıyaman’da sefer sayımızın ve Ankara ve İstanbul dışında diğer illere de seferlerin başlaması için destek bekliyoruz” şeklinde konuştu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kutlu ise yaptığı konuşmada, Pegasus Hava Yollarının havayolu taşımacılığında önemli bir yere sahip olduğunu dile getirerek, “Adıyaman da havayolu potansiyelibulunan bir il. Bu anlamda Pegasus’un Adıyaman’da seferlere başlaması her iki taraf için de oldukça faydalı olacaktır. Temennimiz fiyatların makul olmasıdır. Bunun için gerekli görüşmeleri yaptık. Sağ olsunlar Pegasus yetkilileri de fiyat koşunda gereken her türlü desteği sağlayacaklarını belirttiler. İlimize ve Pegasus Hava Yolları şirketine hayırlı olsun” dedi.
Ziyaret sonunda Pegasus Hava Yolları Satış ve Pazarlama Uzmanı Erdem Gerçek, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya uçak maketi hediye etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi