Advert Advert

Gölbaşı Belediyesi Kaçak Su Kullananları Affetmiyor

Adıyaman Gölbaşı Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, kaçak su kullanımının önüne geçmek için denetimlerin arttığını belirterek kaçak su kullananlar hakkında cezai işlem başlatılacağını duyurdu.

Gölbaşı Belediyesi Kaçak Su Kullananları Affetmiyor

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in talimatı doğrultusunda Malatya yolu üzerinde Erkenek isale hattından kaçak su kullanarak arazisini sulayan kişiye yüklü miktarda idari para cezası kesilmesi için komisyona gönderdi.
Ayrıca 153 İhbar hattına gelen ihbarlarla ilgili de ekipler uygunsuz ve kaçak su kullananları yerinde tespit ederken, kaçak su kullananları su kullanımına kapatılıp tutanak altına alınıyor. Tutulan tutanaklar ise kayıp kaçak tespit komisyonuna gönderiliyor.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, kayıp kaçak ekiplerinin işlerini aksatmadan sürdürdüğünü belirterek bu yıl yüzde 85 oranında kaçağı önleme hedeflerinin olduklarını söyledi. Özdemir, kaçak su kullanımını önlemek için ilçe genelinde çalışmaları deva ettiklerini belirterek kaçak su kullananlarla ilgili şikayetin 0416 781 9498 no’lu telefona yapılabileceğini söyledi.
Belediye Başkan Yusuf Özdemir, “Vatandaşlarımızın cezai duruma düşmemeleri konusunda gerekli hassasiyeti göstereceklerinden eminim.” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi