Advert Advert

"15 Temmuz ve Dini Değerlerimiz" Paneli Yapıldı

15 Temmuz 2016 tarihinde FETÖ terör örgütünün hain darbe girişiminin 1. Sene-i Devriyesi münasebetiyle, Adıyaman Müftülüğü tarafından panel düzenlendi.

Konferansa panelist olarak Adıyaman Üniversitesi İslami İimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamdi Gündoğar ve Adıyaman İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Recep Özdemir'in sundukları "15 Temmuz ve Dini Değerlerimiz"  yaneliyapıldı.

Panele Adıyaman Müftülüğü bünyesinde görev yapan tüm vaiz, Kur'an Kursu Öğreticisi, İmam-Hatip ve Müezzin Kayyımlar katıldı.

Sunuculuğunu Sanayi Camii İmam-Hatibi Aburrahman Dost'un sunuculuğunu yaptığı Panel, Alitaşı Camii İmam-Hatibi Mustafa Özgüneş'in Kur'an Tilaveti, İl Müftüsü V. Mustafa Altun'un selamalama konuşması ile başladı.

Panelin Moderaölüğünü İl Vaizi M. Fehmi Sevil yaptı.

İlk sunum Adıyaman Üniversitesi İslami İimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hamdi Gündoğar tarafından  "İtikadi bağlamda 15 Temmuz ve Hain FETÖ Darbe Girişimi"  konusu tüm detayları ile anlatıldı.

Panelistlerden Adıyaman İslami İlimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Recep Özdemir ise "Darbelerin Fikhî Hükmü" konusunda panelini sundu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi