Advert Advert

Yeni Dünya Vakfı Ağustos Ayı Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısını Silivri'de Gerçekleştirdi

Merkezi İstanbul'da bulunan Yeni Dünya Vakfının Ağustos ayı koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Yeni Dünya Vakfı Ağustos Ayı Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısını Silivri'de Gerçekleştirdi

Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu Başkanlığında gerçekleştirilen toplantının asıl amacı yapılan vep yapılacak olan hizmetlerin masaya yatırılmakla birlikte kaynaşma ve dayanışma zeminini çok daha iyi boyuta çıkarmak olduğu belirtildi.
Tanışma faslının ardından bir konuşma yapan Yeni Dünya Vakfı Genel Başkanı Mahmut Göksu, vakıfların gönüllülük esasına dayalı kurumlar olduğunu ve burada sorumluluk almanın ne denli önemli olduğuna vurgu yaptı.
Göksu, " Vakıf gibi Saygın olan kurumlarda görev alan veya almayan herkes birer gönül elçisi olduğunu bilmesi gerekir. Bu Hayır yolculuğunda ben varım diyen herkese kapımız açıktır. Bu davanın gönüldaşı olmak apayrı bir duygudur. Bu vakfımızın gelecekte hep birlikte çok daha iyi yerlere taşımak için dava sahibi müteşebbis insanlara her zaman ihtiyacımız var. Bunu sağladığımız halinde yapamayacağımız ve üstesinden gelemeyeceğimiz iş yoktur. Bu tür toplantılar vakfımızı kalıcı kılmak ile birlikte birlik ve beraberliğimizi de çok daha iyi bir boyuta taşıyacağımıza Inanıyorum. Yeter ki inancımıza kaybetmedin bu ülkeye iyi bir gençliğin yetişmesinde katkı sağlayalım. Unutmayalım ki bu ülkeye bırakacağımız en önemli miras hiç kuşkusuz devleti'ne, milletine ve bayrağına sahip çıkan bir gençlik yetiştirmektir. Bunun için de büyük bir özveri ve fedakarlık gerektiriyor" diyerek toplantıya katılan herkese teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi