Advert Advert

Besni Alperen Ocaklarından Bir Yetime Bir Kurban Kampanyası

Adıyaman Besni Alperen Ocakları Kurban Bayramı’nda anne ve babasını kaybetmiş çocuklarında evlerinde kurban heyecanı olsun diye 'Bir Yetime, Bir Kurban' kampanyası başlattı.

Besni Alperen Ocaklarından Bir Yetime Bir Kurban Kampanyası

Besni Alperen Ocakları Başkanı Mustafa Unuturum, yapılacak olan hayır kampanyası için yaptığı açıklamada, “Malumunuz bir kurban bayramımızı daha idrak etmek için gün sayıyoruz, biz Alperen Ocakları olarak istiyoruz ki; bu bayram anne veya babasını kaybetmiş, ekonomik durumları kurban alıp kesemeyecek o duygu ve heyecanı yaşayamayacak kardeşlerimizin evlerine bu duygu ve heyecanı yaşaması için bir kampanya başlatıyoruz. 
Kampanyamızın adı "Bir Yetime,Bir Kurban" bizim niyetimiz hayrİnşallah da akıbeti de hayr olsun diye mücadele edeceğiz. Bir yetim gülerse dünya güler, düşüncesinin mücadelesi aslında.Bir tane de olsa yüz tane de olsa biz bu gaye ve şuurla hareket ediyoruz. Kampanyamızda nakdi yardım ve direk kurban bağışı kabul ediyoruz.Ve inşallah gelen kurbanlarla arife gecesi kimseyi rencide etmeden emanetleri sahiplerine teslim edeceğiz. Duyarlı Besnili hemşerilerimizden bu hayra ortak olmalarını imkânları çerçevesinde rica ediyoruz. Rabbim şimdiden hayrlarını kabul buyursun inşallah. Baki selam ve dua ile kampanya iletişim numarası:0534 647 95 92”dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi