Advert Advert

Milletvekili Boynukara’dan Belediye Meclisine Ziyaret

AK Parti Adıyaman milletvekili Adnan Boynukara, beraberinde AK Parti İl Başkanı H. Abdurrahman Dimez ile birlikte, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu başkanlığında gerçekleşen Ağustos ayı belediye meclis toplantısına katılarak meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Milletvekili Boynukara’dan Belediye Meclisine Ziyaret

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin tatile girmesiyle birlikte soluğu seçim bölgelerinde alan AK Parti milletvekilleri halkla iç içe olmaya devam ediyor. Halkla bir araya gelen vekiller geriye kalan zamanlarında da yine halkın sorunlarının görüşüldüğü meclisleri ziyaret ederek projeleri yakından takip ediyor.
Adıyaman temasları çerçevesinde AK Parti İl Başkanı H. Abdurrahman Dimez ile birlikte Adıyaman Belediyesi Ağustos ayı meclis toplantısını ziyaret eden AK Parti Adıyaman milletvekili Adnan Boynukara, meclis üyeleriyle bir araya geldi.
Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun başkanlık ettiği meclis toplantısının olağan gündeminden sonra meclis üyelerine hitap eden milletvekili Boynukara, siyasetin asıl amacının halkın sorunlarına çözüm üretmek olduğuna vurgu yaparak, “Kentin kalkınması için hep birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Bizler belli süreliğine seçilmiş kişileriz. Bu birlikteliği sürdürmeliyiz. Sizler bizim görmediğimiz, gözümüzden kaçanları bizlere bildirin, biz de gerekeni yapmaya çalışalım.Ancak birlikte hareket ederek bu şehrin gelişmesini sağlayabiliriz.Ulaşımla ilgili önemli yatırımlarımız var. Besni çevreyolu kavşak ihalesi yapıldı. Besni-Gölbaşı yolunun ihalesi yapıldı,müteahhit işe başlıyor. Asıl hedefimiz, şehrimizin kaderini değiştirecek 5 barajımızın bitmesidir. Gömükan, Koçali, Çetintepe Baraj inşaatları devam ediyor. Besni Barajı proje çalışması ve KahtaBüyükçay ihale süreçleri devam ediyor. Sulu tarım, tarıma dayalı sanayi, yeni sanayi sektörleri gelişerek kart topu gibi büyüyerek gelişecek. Bizim için tek konu barajlarımızın zamanında bitmesi. Bunu Başbakanımıza da söyledik. Kaynak problemleri yaşanmadan bitirilsin istiyoruz” diye konuştu.
Milletvekili Boynukara ve Başkan Dimez daha sonra, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ile birlikte meclis üyelerinin sorularını yanıtladı.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi