Advert

TBMM Başkanvekili Aydın Besni’deki Çalışmaları inceledi

Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanvekili Ahmet Aydın, Besni’deki halihazırda devam eden proje ve çalışmaları inceledi.

TBMM Başkanvekili Aydın Besni’deki Çalışmaları inceledi

Bir dizi inceleme için Besni’ye gelen TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet ilk olarak Besni Belediyesi tarafından yapımı devam eden Kongre ve Kültür Merkezini inceledi.
Çalışmalar hakkında Belediye Başkanı İbrahim Öztürk ve yetkililerden bilgiler alan Aydın, daha sonra inşaatı devam eden 16 derslikli İmam Hatip Ortaokulunda incelemelerde bulundu. Akabinde Fen Lisesi yurt binasının onarım ve tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Ahmet Aydın daha sonra Kapalı Pazar yeri esnafını ziyaret ederek, bir süre sohbet etti.

- BESNİ’YE YENİ STADYUM MÜJDESİ
Daha sonra ilçe stadyumunu gezen Aydın, Besni şehir stadyumu tribünlerinin onarımından çok mevcut kapasitesinin artırılarak yıkılıp yeniden yapılması için görüşmeler yaptıklarını söyledi.
Besni’ye yeni stadyum müjdesinde bulunan Aydın, daha önce keşfi yapılan ve tadilatı için 679 bin TL bedel çıkartılan stadyum tribünlerinin onarımından ziyade mevcut kapasitenin artırılarak yıkılıp yeniden yapılması konusunda görüşmeler yaptıklarını belirtti. 
Yapılacak olan stadyum tribününün yenileme işinin gerekirse, yüzde 50'si Gençlik ve Spor Bakanlığı, %50'si Besni Belediyesi tarafından yapılacak olan yüzme havuzu projesine dâhil edilebileceğini belirtilen Aydın, Besni Stadyumuna en kısa zamanda modern bir tribün yapacaklarını belirtti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”