Advert Advert

TBMM Başkanvekili Aydın, Gölbaşı’nda Yatırımları İnceledi - Videolu Haber

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir ile birlikte Botanik Park’ta incelemelerde bulundu.

TBMM Başkanvekili Aydın, Gölbaşı’nda Yatırımları İnceledi - Videolu Haber

TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’den Botanik Park hakkında bilgiler aldı, Botanik Parkta vatandaşlarla sohbet etti. 

Heyet daha sonra muhtarlarla biraraya geldi.
Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, burada yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:
“Önümüzde 2019 yılında ilk defa yapılacak Başkanlık seçimi ve yerel yönetimler seçimi var. Partimiz %34 ile iktidar oldu ancak artık yüzde 50+1 gerekiyor. Bunun hesabını yaparak çalışmamız gerekiyor. Allah’a çok şükür önümüzde bize yol gösteren çok güçlü bir liderimiz var, her sözü bir vecizedir. Onlardan bir tanesi ‘dik duracağız, diklenmeyeceğiz. Hele hele vatandaşa karşı hiç diklenmeyeceğiz. Elimizden geldiği kadar hizmetimizi ve hürmetimizi birlikte yapmaya çalışacağız. 
Benim gördüğüm şu, sadece hizmet yetmiyor. Hizmet ve hürmetin mutlaka birlikte yürümesi gerekiyor ki siyasetin tadı alınsın ve sonuca varılsın. 
TBMM Başkanvekilime yaptığı hizmetlerden dolayı, verdiği hizmetlerden dolayı ve özellikle bu ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Mutlaka devam edecektir hizmetleri. Kendisine şahsım ve hemşerilerim adına teşekkür ediyorum.”
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ise şunları söyledi:
“Şu anda bir seçim yok biz birileri gibi gidip Antalya’da sahillerde tatil yapmıyoruz. Onu da ihtiyacı olanlar gidip yapabilir, onu da doğal karşılıyoruz. Ama biz meclisten arta kalan zamanlarımızı mümkün mertebe halkımızın içinde geçirmeye çalışıyoruz. Bazen Gölbaşı’nda bazen Sincik’in dağlarında, Gerger’de, Çelikhan’dayız. 2019 seçimleri çok önemli. Yaşamış olduğumuz süreci hepiniz çok iyi takip ediyorsunuz. Geçen sene 15 Temmuz’da bu millet bu ülke hiç hak etmediği alçak bir ihanetle karşı karşıya kaldı. FETÖ ihanet şebekesinin 250 insanı nasıl şehit ettiğini, düşmana karşı bu milleti nasıl savunması gerektiğini, o namluları millete doğru nasıl çevirdiğini hepimiz acı bir şekilde tecrübe ettik. Suriye’de yaşanan durumu biliyoruz. Irak’ta yaşananları görüyoruz.  Ülkeler adeta parçalanma eşiğine gelmiş. Her bölgede adeta terör örgütleri devletçikler kurmaya çalışıyor. Bunun arkasında kimlerin olduğunu biliyoruz. Çünkü Suriye üzerinden Irak üzerinden içimizdeki fitneciler terör örgütleri, şer şebekeli üzerinden bu ülkeyi yolundan çevirmeye çalışıyorlar. Türkiye’yi hedeflerinden saptırmaya çalışıyorlar. Çünkü onlar da biliyor ki bu mazlum coğrafyanın bu gönül coğrafyamızın tüm Müslümanların yıkılmayan tek kalesi şu anda Türkiye ve zalime karşı dik duran da Recep Tayyip Erdoğan’dır. İşte bütün bunları bertaraf etmek için Türkiye’yi hedeflerinden saptırmak için ne film ne fırıldak varsa çeviriyorlar. İçerden dışarıdan bir olmuşlar beraber olmuşlar.  Kim kiminle kol kola nasıl geziyor görüyorsunuz. Kimin bu ülke için çalıştığını hizmet ettiğini de biliyorsunuz ama kimin farklı işbirlikleri olduğunu sizler de biliyorsunuz. Onun için 2019 şu anda hedefe koyuyoruz. “
TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın ve beraberindeki heyet muhtarlarla buluşmasından sonra ilçede devam eden çeşitli yatırımları gezerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Daha sonra ise önce Gölbaşı Devlet Hastanesine geçerek yeni alınan Tomografi cihazı hakkında bilgiler alan heyet, daha sonra ise hasta ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi