Advert Advert

Başkan Kutlu, AK Parti’nin 16. Kuruluş Yıl dönümünü Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, mensubu olduğu AK Parti’nin 16. kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Kutlu, AK Parti’nin 16. Kuruluş Yıl dönümünü Kutladı

Yeni bir vizyon ve güçlü bir Türkiye için 14 Ağustos 2001 tarihinde Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti)’nin kuruluşunun 16. yıldönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, kurulduğu tarihten bu yana halkın yüksek takdirini alan ve hep tek başına iktidar olarak seçimlerden ayrılan AK Parti’nin yaptığı icraatlar ile ismini şimdiden tarihe altın harflerle yazdığını dile getirdi.
Kuruluşuyla birlikte sadece Türk siyaset tarihinde değil dünya siyasetinde de mağdur ve mazlumun yanında olarak adından söz ettiren AK Parti’nin milletin iradesini arkasına alarak girdiği tüm seçimlerde başarısını kanıtladığını ve dünyada bu başarıyı gösteren endersiyasi parti olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Kutlu şunları dile getirdi:“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001 tarihinde kurulan ve o tarihten bu yana milletimizin desteğiyle çok önemli işlere imza atan partimiz, başarılarından dolayı hep şer odakların hedefinde olmuştur. Parti kapatma davalarından, askeri ve sivil darbe teşebbüslerine maruz kalan partimizin hep arkasında duran bu aziz millet, kalkınan ve gelişen yeni Türkiye’nin devamlılığı için hem Cumhurbaşkanımıza hem de partimize her zaman büyük destekler vermişlerdir. Milletinden aldığı güçleekonomide, sanayide, tarımda büyük hamleler kaydeden iktidarımız,eğitim ve sağlık alanlarında da reform niteliğinde kararlara ve uygulamalara imza atmıştır. Allah’ın izniyle 2023 hedefine de aynı güç ve kararlılıkla hep birlikte yürüyeceğiz. Bu vesileyle; mensubu olmaktan onur ve şeref duyduğum partimizin 16’ncı kuruluş yıldönümünü kutlar, bu davaya hizmet etmiş fakat vefat etmiş dava arkadaşlarımıza Allah’tan rahmet dilerim. Yine partimizin her kademesinde fedakârca görev alan tüm yol arkadaşlarıma da şükranlarımı sunuyorum.”

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi