Advert Advert

Adıyaman Belediyesi Çöp Konteynırlarını Temizliyor

Adıyaman Belediyesi, kötü koku ve görüntüye sebep olmamaları için şehir merkezindeki çöp konteynırların da günlük rutin temizlik yapıyor.

Adıyaman Belediyesi  Çöp Konteynırlarını Temizliyor

Yaz mevsimi boyunca şehir genelinde kötü koku ve görüntüye sebep olmamaları için çöp konteynırlarında günlük rutin bakım yapan Adıyaman Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, özel dizayn edilmiş araçla konteynırları dezenfekte ederek kötü konunun ve görüntünün önüne geçiyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili bilgi veren yetkililer, il merkezindeki tüm çöp konteynırlarında oluşan zararlı böceklerin ve bakterilerin önlenmesi ve bunlardan kaynaklı yayılan kötü kokuların önüne geçilmesi için her gün düzenli olarak çöp konteynerlerinde dezenfekte işlemi uyguladıklarını dile getirerek, bu şekilde hem pis kokuların giderildiğini, hem de haşerelerle mücadele edildiğini belirtti. Günde yaklaşık 100 konteynırı dezenfekte sistemi ile temizlediklerini de sözlerine ekleyen yetkililer, vatandaşlardan evsel atıklarını su sızdırmaz çöp poşetleri ile birlikte konteynerlere atmalarını istedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi