Gençlik Merkezinden Şehit Ailesine Ziyaret

Kahta Gençlik Merkezi Şırnak’da Şehit olan Bahri Şahin’in evine vefa ziyareti gerçekleştirdi.

Gençlik Merkezinden Şehit  Ailesine Ziyaret

1992 yılında  terör  örgütü  ile  girdikleri  çatışmada  şehit  olan Bahri  Şahin’in abisi  Bedir  Şahin’e bir  ziyaret gerçekleştiren Kahta Gençlik Merkezi Müdürü Nebi Bulut ve  beraberindeki  genç gönüllü üyeler, Şehit Bedir Şahin’i rahmetle anarak  ailesi  ile  sohbet etti.
Müdür Bulut,  burada yaptığı açıklamada, "Bugün bayrağımız dalgalanıyorsa, minarelerimizde ezanlar okunuyorsa, bizler rahat ve huzurlu bir ortamda yaşıyorsak bunu  devletin bekası  için mücadele  veren  ve bu uğurda canını  veren  aziz  Şehitlerimize  borçluyuz.  Bizler  bir  vatan evladı  olan Kahtalı Şehidimiz Bedir Şahin’in asla unutmadık. Bunun için  Gençlik Merkezi  olarak gençlerimize  şehitlerimizin  kanlarıyla çizdiği kutlu davayı anlatmak zorundayız. Geçmişimizi ve bu ülkenin isimsiz kahramanlarını unutursak geleceğe emin adımlarla yürüyemeyiz. Bizler  şehitlerimize minnet borçluyuz,  başta Şehidimiz Bahri Şahin ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz"dedi.
Kahta Gençlik Merkezinin kendilerine gerçekleştirdikleri ziyaretten duydukları  memnuniyeti belirten Şehidin abisi Bedir Şahin, 22 yıl  önce şehit  olan kardeşinin anımsanması, anılması  ve vefa  ziyaretlerinin kendilerini mutlu ettiklerini, bu  düşünceyle  yetişen bir  neslin olmasının geleceğe  dair  ümit  verici  olduğunu dile  getirdi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi