Advert Advert

Başkan Kutlu Asfalt Çalışmasını İnceledi

Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ZeyYolu Caddesi’nde sürdürülen asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, gece gündüz demeden çalışan personele emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Başkan Kutlu Asfalt Çalışmasını İnceledi

Adıyaman Belediyesi tarafından yoğun bir şekilde gerçekleştirilen asfaltlama çalışmalarını Zey Yolu Caddesi’nde sürdüren Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmalarını yerinde inceleyen Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu,gayretli çalışan personeline ve sabır gösteren halkına teşekkür etti.
Yolun kısa süre içerisinde yeniden hizmete açılması için hafta içi hafta sonu, gece gündüz demeden çalışan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kutluyaptığı değerlendirmede, “Şehrin birçok noktasında devam eden yeraltı ve yerüstü çalışmalarımızı Zey Yolu Caddesi’nde de sürdürüyoruz. Çalışmaları kısa süre içerisinde tamamlayıp, halkın hizmetine açmak için gece gündüz demeden, hafta içi hafta sonu demeden çalışan tüm personelime ve bu aksaklıklardan dolayı sabır gösteren halkıma çok teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi