Başkan Gündüz, AK Parti İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı

AK Parti’nin kongre çalışmaları start alırken Adıyaman’da yıllardır Oto Center Kooperatif ve Dernek Başkanlığı yapan Ahmet Gündüz, AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı.

Başkan Gündüz, AK Parti İlçe Başkanlığına Adaylığını Açıkladı
Bu içerik 470 kez okundu.

AK Partinin Genel Merkezinin 2017 yılı içerisinde belde, ilçe ve il başkanlığı seçimlerinin yapılacağının açıklamasının ardından adaylarda öne çıkmaya başladı.

Adıyaman’a hizmet noktasında elini taşın altına koymak için adaylığını açıklayan Gündüz, oto galericiler için yeni yaptırdığı ve inşaatı devam eden oto center ile de taktir topladı.

Adıyaman’a her noktada bir Adıyamanlı olarak hizmet noktasında yatırımlar yapan Gündüz, İlçe başkanı olması halinde daha çok yatırım yapmak için çalışacağını ifade etti.

Adıyaman Oto Center Kooperatif ve Dernek Başkanı AK Parti Merkez İlçe Başkan adayı Ahmet Gündüz, yaptığı açıklamada, Adıyaman’a hizmet için aday olduğunu vurguladı.

Adıyaman’ın sorunlarını ve sıkıntılarına çözüm bulmak amacıyla aday olduğunu ifade eden Gündüz, “AK Parti Merkez İlçe Başkanlığına adaylığımız için başvurumuzu yaptık. AK Parti’yi kurulduğu günden bugüne seven ve AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda yürümek ve onun vereceği her bir görevi layıkıyla yerine getirmek için çalışacağız. Bize görev verildiğinde yapacağız. AK Parti’yi sevdiğimiz için bu yolda yürüyeceğiz. Parti teşkilatında zaten her zaman görev aldık. Başkan olduğumuzda Adıyaman için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Görev yapmakta onur duyduğum partime, her zaman olduğu gibi hizmet etmekten, görev düşmesi ve ihtiyaç duyulması halinde ilçe başkanlığı gibi onurlu bir hizmeti yapmaktan gurur ve mutluluk duyacağım. İlçe Başkanlığı görevi tarafıma verilirse şimdiye kadar partim adına yürüttüğüm her görev gibi bu görevi de layıkıyla Türkiye’mize partimize yakışır bir şekilde yapacağıma, partimizin her zaman olması gereken yerde zirvede olması için elimden geldiğince çalışacağıma inancım tamdır. Adıyaman’a bir çivi biz çakarsak ne mutlu bize. Adıyaman’ın geleceği için ne gerekiyorsa yapıyoruz ama başkanlığımız süresince de daha iyisini yapacağımıza inanıyorum. Partimizi seviyorum. Adıyaman için ne gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız.” dedi. 

Başkan Adayı Gündüz, başvuru formunu teslim ederek, istişareli toplantılara başladı.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş