Adıyamanlılar Vakfı Malazgirt'te Adıyaman’ı Temsil Edecek

Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, Malazgirt Zaferi'nin 942. Yıl dönümü etkinliğinde Adıyamanlılar Vakfı olarak burada her bölgeye ait kurulacak olan 7 çadırların bir tanesinde Adıyamanlılar vakfının da standı olacağını belirterek, burada üç gün boyunca Adıyaman’ın kültürel değerlerini en iyi şekilde tanıtmaya çalışacağını söyledi.

Adıyamanlılar Vakfı Malazgirt'te Adıyaman’ı Temsil Edecek

Vakfın Ağustos ayı genişletilmiş yönetim kurulu toplantısında başkanlık yapan Adıyamanlılar Vakfı Genel Başkanı Ramazan Aksoy, toplantının ana gündem maddelerinden birinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı 24-26 Ağustos tarihleri arasında Malazgirt Zaferi'nin 942. Yıl dönümü ile ilgili etkinlik olduğunu ifade etti.

Aksoy, “Burada 7 bölge illerinin temsilen Sivil Toplum Kuruluşlarına tahsis edilecek olan çadırlarından bir tanesinde ise Adıyamanlılar Vakfımızın standı da yer alacak. Üç gün boyunca burada gerek Adıyamanlılar Vakfımızın gerçekleştirmiş olduğu hizmetleri ve gerekse Adıyaman ilimizin kültürel değerleri tanıtmak için büyük gayret göstereceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı