Advert Advert

STK ve Kurum Temsilcilerinden Başkan Kutlu’ya Ziyaretler

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ilde faaliyet gösteren kurum ve STK temsilcilerini kabul ederek çalışmaları hakkında bilgiler alıyor.

STK ve Kurum Temsilcilerinden Başkan Kutlu’ya Ziyaretler

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, makamında ağırladığı vatandaşlardan geriye kalan zamanlarında ilde faaliyetlerini sürdüren kurum, kuruluş ve STK temsilcilerini makamında kabul ederek, yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuyor.
Bu anlamda farklı zamanlarda, Türk Telekom Adıyaman İl Müdürlüğü görevine yeni atanan Muhammed Sabır Polat’ı, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan Akyılmaz’ı ve DSİ Adıyaman Şube Müdürü M Emin Ertürk’ü makamında ağırlayan Başkan Kutlu, her üç yetkiliyle de yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili istişarede bulundu.
Yapılacak olan istişareler sonucunda sağlanacak olan koordinasyonla Adıyaman’a daha faydalı işler yapabileceklerini söyleyen Başkan Kutlu, misafirlerine ziyaretlerinden doalyı teşekkür etti.
Daha sonra ilimizde faaliyetlerini sürdüren Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)’nın Adıyaman Şube Başkanı İdris Toprak ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Başkan Kutlu, vakfın çalışmaları hakkında kısa bir bilgi aldı. Ziyaret sonunda TÜGVA Başkanı Toprak ve beraberindeki heyet, Başkan Kutlu’ya yaptıkları çalışmalar ve verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederek, Kur-an’ı Kerim ile üzerinde Sakal-ı Şerif’in resminin bulunduğu tablo hediye etti.
Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu,Adıyaman’ı el birlikte daha güzel yerlere götüreceklerini söyledi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi