Advert Advert

Vali Kalkancı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

21 Haziran 2017 tarihinde Resmi Gazetede yayımlanan 2017/10458 sayılı Valiler Kararnamesi ile Adıyaman Valiliği görevine atanan Vali Nurullah Naci Kalkancı, bir taraftan ilde yapımı devam eden önemli kamu yatırımlarının takibini yaparken diğer taraftan da halkın her kesiminden tebrik ziyaretlerini kabul ediyor.

Vali Kalkancı’ya Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Yoğun çalışma temposu arasında halkın her kesimiyle bir araya gelmeye özen gösteren Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaretler çerçevesinde Kızılay Şube Başkanı Bekir Uyanık ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatif Başkanı Abuzer Aslantürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sağlık Bakanlığı Bölge Koordinatörü Dr. Hüseyin Şen, Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sait Yıldırım ve Konsey Üyeleri, Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Adnan Kırıktaş ve Yönetimi ile Kâhta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Kutlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti. 
Gerçekleşen ziyarette Kızılay Şube Başkanı Bekir Uyanık, Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya Türk Bayrağı ve Kızılay Bayrağı takdim ederek, Adıyaman’da Kızılay’ın yapmış olduğu faaliyetler ile yaklaşan Kurban Bayramı süresince gerçekleştirecekleri çalışmalar hakkında bilgi verdi. 
Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyaretlerde, Vali Kalkancı STK’ların ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyarette bulunanlardan faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi