Advert Advert

İl Emniyet Müdürü Alper: "Emniyet Teşkilatımız Bayramda 24 Saat Görevdedir"

Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper, emniyet teşkilatının Kurban Bayramı süresince 24 saat görevi başında olacağını söyledi.

İl Emniyet Müdürü Alper:
Alper, yaptığı açıklamada, Adıyaman halkının Kurban Bayramını sevgi, saygı ve dayanışma duyguları içeresinde, birlikte kutlamanın mutluluğu içeresinde olduğunu ifade etti.
İl genelinde halkın Kurban Bayramını huzur ve güven içinde geçirmeleri için Emniyet Teşkilatının 24 saat görevi başında olacağını bildiren Alper, şöyle devam etti:
"Arife ve bayram günlerinde yoğun şekilde mezarlık ziyaretlerinde bulunulacağından, mezarlıklar civarında ve bayram namazı süresince camilerimizde gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup ayrıca kurbanlık hayvan satışı noktalarında alınan önlemler üst düzeye çıkartılmıştır. Bayram tatiline çıkacak olan vatandaşlarımızın, uykusuz ve yorgun bir şekilde trafiğe çıkmamalarını, aşırı hız yapmamalarını, olası hırsızlık vakalarına karşı güvenlik önlemlerini alıp dikkatli bir şekilde kontrollerini yaparak ikametlerinden ayrılmalarını istiyoruz.  Ayrıca vatandaşlarımızın karşılaştığı her türlü asayiş, güvenlik ve trafik olayları ile ilgili ihbar, şikâyet ve yardım talepleri için 155 Polis İmdat telefonu her zaman olduğu gibi her an hizmetinizdedir.Adıyaman halkının Kurban Bayramını personelimle birlikte kutlar sağlık, mutluluk, huzur dolu nice bayramlar diler, sevgi ve saygılarımı sunarım"
Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi