Advert Advert

Özdicle Gruptan Adıyaman’a Yeni Bir Hizmet - Videolu Haber

Adıyaman’da bir çok yatırımda bulunan ve ekonomiye katkı sunan Özdicle Grup, yeni hizmette daha adım atarak FİMATO satış mağazasını açtı.

Özdicle Gruptan Adıyaman’a Yeni Bir Hizmet - Videolu Haber

FİMATO satış mağazasını Adıyaman'da açan Özdicle Grup, vatandaşın daha rahat ve kaliteli otomobiller ile seyahat etmesine olanak sağlıyor.

Mağaza açılışına TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti İlçe Başkan Adayı Ahmet Gündüz, Özdicle ailesi ve vatandaşlar katıldı.

Ziyarette açıklama yapan AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, “Özdicle Adıyaman’da yıllardır ticaretle uğraşan birçok araba firmasının araçlarının bayiliğini yapan bir firma ve o güçlü deneyimini FİAT’ta da yapacaklarını inanıyorum. Eminim ki Adıyaman FİAT’la ciddi oran da  pazarlama olanağı bulacaktır. Ben Özdicle grubunun bu konu da daha önceki çalışmasına dayanarak deneyimlerini burada da halkın hizmetine sunacak inanıyorum aileye hayırlı olsun ziyaretine geldik. Açılışta bulunduk. Ümit ediyoruz güzel alış verişler olur.” dedi.

Adıyaman FİMATO Satış Müdürü Fatih Öztanç ise “ Öncelikle Özdicle grubunun firması FİMATO Özdicle pazarlama ve satış anlayışıyla yeni bir heyecanla bayiliğimizi kurduk. Adıyaman’a hayırlı olsun. İyi satış ve servis ağıyla beraber Adıyaman’a hizmet vereceğiz. Özdicle grubunun anlayışında öncelikle biz de hizmet önemlidir. Servis ağı, gerek satış grubuyla daha iyi hizmet vereceğimize inanıyorum. Açılışa özel kampanyalarımız devam ediyor. İnşallah önümüzdeki ay devam edecek kampanyalar. Önemli olan burada FİAT olarak ve aracın kendi kalitesi olarak verilebilecek en iyi marka FİAT verebileceğimiz minimum FİAT’a alacağınız iyi bir kaliteli araçtır.” diye konuştu.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret