Advert Advert

Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz: "Adıyaman'a Yapacak Çok Projem Var"

Adıyaman’da iki dönemdir Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Ahmet Gündüz, AK Parti Merkez İlçe Başkanı olması durumunda, kente yapacağı çok projesinin olduğunu söyledi.

Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Gündüz:

Gündüz, yaptığı açıklamada, AK Parti merkez ilçe başkanlığı adaylığı için, parti içinde de birçok üye ve vatandaş tarafından da adaylığının sevinçle karşılandığını ifade etti.

Çevik bir insan olarak insanların aralarında yer almasının önemli olduğuna dikkat çeken Gündüz, vatandaşların halkın içinde biri olduğu için başkan olarak görmek istediğini ve bunun için kendisinin Adıyaman’ı yaşanılır bir alana çevireceğini vurguladı.

Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanlığı dönemin de Adıyaman’a Börgenek Köyü mevkiinde kendi imkanları ve çalışması ile yeni bir Oto Galericiler Sitesini Adıyaman’a kazandırmak adına çalıştığını aktaran Gündüz, başkan olduğunda Adıyaman için daha güzel ve başarılı işler yapacağını savundu.

AK Parti’nin her bir çalışmasında canla, başla çalıştığının altını çizen Gündüz, başkan olmasıyla daha güzel hizmetlerde bulunacağı söyledi.

Vatandaşlar'dan Ramazan Güzel ise "Daha önce Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Gündüz'ün ismini duymuştum. Şimdi AK Parti Adıyaman İlçe başkanı adayı olduğunu duydum. Hayırlı olsun. Başaracağına inanıyorum. Görev verildiğinde başarılı olacağına güveniyorum. O her zaman hizmet için çalışıyor. Daha önce de Gündüz, Oto Galericiler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanıyken güzel hizmetleri vardı. Adıyaman'ı seven birisi başaracağına inanıyorum" dedi.

Vatandaşlar'dan Abdullah Davut ise " AK Parti İlçe Başkan adayı Gündüz'ü tanıyoruz. Ortaya çıkarttığı farkındalık vatandaşın da olduğu gibi bizlerin de gözünden kaçmıyor. İnşallah başarılarının devamını diliyoruz. Adıyaman'a hizmet için elini taşın altına koyan bir adam. AK Parti'de de ismini duymuştum. Her zaman çalışmalarda yer alıyordu. Görev adamı diyebiliriz. Başarılarının devamını dilerim. Eminim başkan olduğunda hizmetleri noktasında elinden geleni yapacaktır" diye konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi