Advert Advert

Milletvekilleri İl Genel Meclisi Üyelerini Ziyaret Etti

Adıyaman İl Genel Meclisi Eylül Ayı 3. Birleşimini Mehmet Can Erdoğan Başkanlığında gerçekleştirdi.

Milletvekilleri İl Genel Meclisi Üyelerini Ziyaret Etti

İl Özel İdaresi Toplantı Salonunda yapılan 3. Birleşimde Beşpınar Rekreasyon Alanı Projesi kapsamında ne kadar ödeneğe ihtiyaç duyulduğu ve Adıyaman’da yapılması planlanan Çevre Yolunun kente olumlu ve olumsuz yansımaları konuşuldu.

İl Genel Meclisi Eylül ayı toplantısına Ak Parti Adıyaman Milletvekillerinden Salih Fırat ve İbrahim Halil Fırat’ta katıldı.

Plan ve Bütçe Komisyonu ve Araştırma ve Geliştirme Komisyonu tarafından hazırlanan raporların okunmasının ardından dilek ve temenniler bölümünde söz alan Ak Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat, il genel meclisinin çalışmalarını başarılı bulduğunu belirtti. Fırat, Adıyaman’a yapılması planlanan projeler ve devam eden projelerin de takipçisi olacaklarını ifade etti.

Ak Parti Adıyaman Milletvekili İbrahim Halil Fırat ise, İl Genel Meclisi üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür ederek, Türkiye’nin büyüdüğünü Adıyaman’ın da geliştiğini söyledi.

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Can Erdoğan’da birleşime katılan milletvekillerine teşekkür ederek “Meclisin tatil olduğu şu günlerde Adıyaman’da gezmedik yer bırakmayan milletvekillerimiz bizleri de ziyaret ederek mutlu etmişlerdir. İl Genel Meclisi üyelerimiz TBMM’de ki milletvekillerimizle beraber uyum içerisinde çalışmalarını sürdürecektir ”şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi