Öğrenci Servisçisi Diyarbakırlıoğlu: "Çocuklarımızın Takibi Çok Önemli" - Videolu Haber

Adıyaman ASD Akedemi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı A. Sıddık Diyarbakırlıoğlu, son günlerde Türkiye'de meydana gelen servisçiler arası kavga konusunda açıklamada bulundu.

Öğrenci Servisçisi Diyarbakırlıoğlu:

Diyarbakırlıoğlu, yaptığı açıklamada, 2017-2018 eğitim ve öğretim yılının Adıyaman ve tüm ülkeye hayırlı olmasını ve kazasız bir sezon olmasını diledi.

İstanbul’da çok talihsiz olayların yaşandığını belirten Diyarbakırlıoğlu, "Bu üzücü olayı bizde takip ediyoruz. Bu olayın gerçek anlamda Adıyaman ve diğer illerimizde yaşanmaması için niyaz ediyorum. Nihayetinde servisçilik Adıyaman’da olduğu gibi Türkiye genelinde de artık bir iş istihdamı olarak anılıyor. Farklı gruplaşmalar ve bununla ilgili rant sağlayıcı gruplar ortaya çıkabiliyor. Servisçi herkesi aynı kesede tutmayalım. Her işte her kesimden çürük elmalar çıkabiliyor. Servisçilik kesimden de sanki 5 parmağın 5’i bir olmadığı gibi çürük elmalar çıkıyor"dedi.

- ADIYAMAN'DA SIKINTI OLMAZ

Adıyaman'da bu konuda sıkıntı olmadığını dile getiren Diyarbakırlıoğlu, şöyle devam etti:

"Gerek Valimiz, il emniyet müdürümüz ve Jandarma komutanımıza teşekkür ediyorum. Gerekli önlemler alacağını düşüyorum. Adıyaman’ım da zaten huzur anlamında kendini ispatlamış, kanıtlamış, bugüne kadar terör örgütlerine destek olmamış bir ilimiz. İnşallah böyle bir olay yaşanmaz. Bizlerde servis firmaları olarak elimizden gelen desteği sağlayacağız. Bu olayların, üzüntülü olayların yaşanmamasını temenni ederim. İnşallah böyle olaylar bir daha yaşanmaz"

- EN DEĞERLİ VARLIKLARIMIZ: ÇOCUKLARIMIZ

Çocukların çok önemli olduğunun altını çizen Diyarbakırlıoğlu, "5 parmağı 5’i bir değil ama çocuklar en değerli varlıklarımız. Çocukları teslim ettiğimiz servis arkadaşlarımızı bağlı bulunduğu firmayı tanıyalım. Onlarla sürekli irtibat halinde olalım. Çocuklarımızla diyaloglarımızı sıkı tutalım, takibini kendimiz yapalım. Çünkü hep söylüyorum. Günümüzde neyin ne olacağını bilemiyoruz ama gerçek anlamda takip çok önemli, ilgi alaka çok önemli, çocuklar bizim her şeyimiz. Zaman ayıralım. Bunla alakalı ilgi alakayı eksik etmeyelim" şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı