Anadolu Isuzu'nun Servisi Açıldı

Adıyaman'da Anadolu Isuzu'nun servis bakım işyeri açıldı.

Anadolu Isuzu'nun Servisi Açıldı

Servis açılışına Anadolu Isuzu servis şefi Sinan Hisar, Anadolu Isuzu Servis Geliştirme Şefi Ali Başbor, Anadolu Isuzu Bölge Sorumlusu Ümit İlktur, Adıyaman Belediye Başkan Yardımcısı Sait Kutlu, AK Parti Adıyaman Milletvekili Salih Fırat ve vatandaşlar katıldı.

Anadolu Isuzu Satış Hizmetler Sorumlusu Burcu Kapancı, yaptığı açıklamada, "Sayın otomotivin açılışında sizlerle birlikte olmaktan çok büyük onur duyuyoruz. Bildiğiniz gibi Japonya Dünya’nın önde gelen dizel motorlarından bir tanesidir. Isuzu Türkiye’de bu teknolojik gücünü Anadolu’nun gücü ile birleştirdi. Türkiye’deki Arge gücünü Türk mühendislerin tasarım gücü ile birleştirerek Anadolu Grup Anadolu Isuzu altında Türkiye’de kamyon, kamyonet, pikap, otobüs üretimini özenle, yüksek kaliteyle 35 seneye yakın bir süredir yapmaktadır. Anadolu Isuzunun gücü üretim teknoloji kalitesinin yanı sıra yaygın güçlü servis ve satış ağından kaynaklanmaktadır. Bizim servislerimiz bizim dışarıdaki yüzümüzdür. Bizi temsil eden müşterimize değer katan bizim iş ortaklarımızdır. Yola birlikte çıktığımız partnerlerimizdir. Burada sayın otomotive de bugün ki açılışla beraber oldukça büyük sorumluluk düşüyor. Bizim özenle ürettiğimiz araçların bakımları, müşterilerin memnun edilmesi, onlara emanet, onları da bu işi layıkıyla yapacağına inanıyorum. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun"dedi.

Anadolu Isuzu Adıyaman Servis Müdürü Hüseyin Genç ise şöyle konuştu:

"Isuzu araç bakımları yedek parça, madeni yağ hizmetleri ile birlikteyiz. Araçlara sayış sonrası hizmet vereceğiz. Adıyaman’ın istihdamına katkı da sunmuş olacağız. Adıyamanlı vatandaşlarımıza elimizden gelen hizmeti vereceğiz. Araç bakımı çok önemli. Çünkü arabada bir parça arızalandığında tamiri düzgün yapılmadığında o sürekli arızalanır. Ama biz ekibimizle birlikte elimizden gelen hizmetin en iyisini vereceğiz. Kimsenin şüphesi olmasın Isuzu’yu en iyi şekilde temsil edeceğiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önemli olacak. Araç bakımına özen göstereceğiz"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi