Advert Advert

Başkan Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, yeni eğitim-öğretim yılı dolayısıyla yayımladığı mesajında tüm eğitim camiasına ve öğrencilere başarılar diledi.

Başkan Kutlu’dan Yeni Eğitim-Öğretim Yılı Mesajı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, 2017-2018eğitim-öğretim yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımlayarak, tüm eğitim camiası başta olmak üzere öğrenci ve velilere başarılar diledi.
Başkan Kutlu mesajında, yeni eğitim ve öğretim yılının verimli ve başarılı geçmesi temennisinde bulunarak şunları söyledi: “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız yeni bir maratona daha merhaba demenin heyecanını yaşıyor. Millet olarak biliyoruz ki; Şanlı ecdadımızdan aldığımız emaneti koruyup daha da ileriye taşıyacak olan gençlerimizdir, çocuklarımızdır. Araştıran, sorgulama yeteneğine sahip olan, bilgi üretebilen ve bilimsel gelişmeleri yakından takip edebilen nesiller yetiştirip, onları geleceğe hazırlayacak olan da idealist öğretmenlerimizdir. Bundan dolayı eğitimcilerimize büyük görev düşmektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere tüm eğitim camiasının yeni eğitim-öğretim yılını kutluyor, 2017-2018 eğitim öğretim yılının Adıyaman’ımıza ve ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi