Çöpte Bulduğu Cep Telefonunu Sahibine Teslim Etti

Gölbaşı ilçesinde belediyede geri dönüşüm ambalaj atığı aracını kullanan kâğıt toplayıcısı çöpte bulduğu değerli eşyaları ve cep telefonunu sahibine teslim etti.

Çöpte Bulduğu Cep Telefonunu Sahibine Teslim Etti

Gölbaşı Belediyesi Geri Dönüşüm Projesi’nde ambalaj atığı toplama aracını kullanan Hamza Atmaca, yaptığı açıklamada, Gölbaşı-Malatya karayolundan ambalaj atığı toplama merkezine gittiği esnada çöp konteynırın yanındaki poşeti açtığında malzemeleri bulduğunu söyledi.
Atmaca, açıklamasında şu bilgilere yer verdi:
“ Bulduğum malzemelerle İlçe Emniyet Müdürlüğüne geldim. Değerli eşyaları ve telefonu emniyete teslim ettim. Bunları bir bayan öğretmene ait olduğu tespit edildi. Bayan öğretmen emniyete gelerek eşyaların kendisine ait olduğunu ancak bu eşyaları kendisinin kabul etmeyeceğini ve bu güzel davranışından dolayı bunları bana hediye edeceğini söyledi. Ben de kabul ettim. Kendisine de ayrıca teşekkür ediyorum.”
Matematik Öğretmeni Leyla Geçit  ise tayinin İstanbul’a çıktığını, bu yüzden ilçede olmadığını, kağıt toplayıcısı Hamza Atamaca’ya bu güzel davranışından dolayı teşekkür ettiğini ve kendisinin dürüstlüğünden dolayı da bulduğu eşyaları kendisine hediye ettiğini söyledi.
Bulunan poşette ise cep telefonu, altın künye ve değerli takı malzemeleri ile güneş gözlükleri olduğu öğrenildi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi