Atatürk Stadı Yeni Sezona Hazır

Adıyaman’da 2017-2018 futbol sezonu öncesi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Atatürk Stadyumunda gerekli bakım ve onarım çalışmaları sonrasında eksikler tamamlandı.

Atatürk Stadı Yeni Sezona Hazır

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş, futbolun toplumlarda birliktelik ve sosyalleşmeye büyük katkı yaptığını ve bunun bilinciyle tüm tesislerin yıllık bakım ve onarımların yapıldığını ve çalışmaların devam ettiğini belirtti.

Adıyaman Atatürk Stadyumunun yeni sezona hazır olduğunu belirten İl Müdürü Keleş, ”Müsabakaların yapılacağı sahalarımızda gerekli ve eksik görülen her şeyin sezona hazır hale gelmesi çalışmalarımız devam ediyor. Sporun her dalında faaliyet gösteren Spor Kulüplerine ve spora her zaman önem veriyoruz. Çünkü sağlıklı bir gençlik yetiştirebilmek için başta bizler olmak üzere herkese büyük görevler düştüğünü biliyoruz. Yeni futbol sezonunda ilimizdeki tüm takımlarımıza, taraftar ve basınımıza en modern tesislerle hizmet verebilmenin gayreti içerisindeyiz. Umarım sahalarımızda centilmenlik ruhu içerisinde yapılacak karşılaşmalar ve sporun tadını ve keyfini çıkaran bir taraftar ve seyirci kitlesi ile güzel bir sezon geçiririz” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı