Advert Advert

Emniyetten Saygı Duruşundan Bekleyen İşçilere Plaket ve Türk Bayrağı

Adıyaman Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, bir okulun bahçesinde İstiklal Marşı okunup ve Saygı Duruşu yapıldığı esnada işlerini bırakarak işçilerin de saygı duruşu yapması nedeniyle işçilere plaket ve Türk Bayrağı hediye etti.

Emniyetten Saygı Duruşundan Bekleyen İşçilere Plaket ve Türk Bayrağı

Gölbaşı İlçe Emniyet Müdürü Aytaç Uçan, makamında ağırladı Resul Evin, Mikail Demiray ve Asef Seleci’nin Gazi İlkokulu yanında yer alan bir inşaatta çalışırken sabah öğrencilerin Saygı Duruşunun yapılıp, İstiklal Marşı’nın okunduğu sırada işçilerin de saygı duruşuna geçtiğini ve bir vatandaşın bu anı görüntüleyip sosyal medyada paylaştığını, birçok sosyal medya hesabında bu fotoğrafın paylaşıldığını söyledi.
Uçan, plaket töreninde şunları söyledi:
“Fotoğraf birçok sosyal alanda paylaşıldı. Ben de açıkçası bunu görünce çok duygulandım. Milli ve manevi duygularımızın bitmediğini bilmek beni daha da duygulandırdı. Ben de işçi kardeşlerimize bu manada hem bir plaket hem de bir Türk Bayrağı vermek istedim. Duyarlılıklarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.”
İşçilerden Asef Seleci ise o gün kendilerinin hiçbir şeyden haberleri olmadığını İstiklal Marşı okup saygı duruşu yapıldığı anda kendilerinin de her zaman olduğu gibi o günde düşünmeden saygılarını ve sevgilerini yerine getirdiklerini belirterek fotoğraflarının çekildiğinden de haberleri olmadığını söyledi.
İşçilerden Resul Evin, İlçe Emniyet müdürü Aytaç Uçan’a plaket ve Türk Bayrağı hediyesinden dolayı teşekkürlerini sundu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret