Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Çolakoğlu’ndan Eğitim Merkezlerine Ziyaret

Bir dizi inceleme ve açılışlarda bulunmak üzere Adıyaman'ı ziyaret eden Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, eğitim merkezlerinde incelemede bulundu.

Müsteşar Yardımcısı Doç. Dr. Çolakoğlu’ndan Eğitim Merkezlerine Ziyaret

Çolakoğlu, Demokrasi parkındaki sergi açılışının ardından Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünü ziyaret ederek kursiyerle ve çalışanlarla bir araya geldi.

Çolakoğlu’na İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ve şube müdürleri eşlik etti.

Burada Çolakoğlu’na Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aziz Özbilgiç tarafından el dokuma kilim hediye edildi.

Birçok alanda verilen kursların eğitime ve el becerilerine büyük bir katkı sağlandığını ifade eden Çolakoğlu, buradan İnovasyon merkezine geçip projeleri yerinde inceledi. Çolakoğlu, daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya ve İnovasyon merkezi öğretmenleriyle bir sunum gerçekleştirdikten sonra Çadırkentte bulunan İstiklal İlkokulunda minik Suriye’li öğrencilerle bir araya geldi.

Burada kısa bir konuşma yapan, Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, "Bugün Adıyaman’da Öğrenme Şenliği sergisinin açılışını gerçekleştirdik ve bazı merkezleri ziyaret ettik. Her geçen gün eğitim kalitesini daha da arttırmak için gerek bakanlık gerekse taşra teşkilatlarıyla beraber çocuklarımızın geleceği ve refahı için elimizden gelenin fazlasını yapmaya gayret gösteriyor ve göstermeye de devam edeceğiz. Adıyaman’da da eğitim kalitesi Türkiye ortalamasının üzerinde ve inanıyorum ki diğer illerimize de örnek olacak bir seviyeye doğru ilerliyor’’ dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı