İşadamı Avcı, Kahta Belediye Başkanlığı Adaylığını Açıkladı - Videolu Haber

Kahta ilçesinde uzun yıllardan beri Kuyumculuk sektöründe ticaret yapan siyasetçi Abdulkadir Avcı, AK Partiden ilçe belediye başkanlığı için adaylığını açıkladı.

İşadamı Avcı, Kahta Belediye Başkanlığı Adaylığını Açıkladı - Videolu Haber
Bu içerik 556 kez okundu.

Avcı, yaptığı açıklamada, yıllardan beri bu davaya  hizmet ettiğini, belirterek, ilçenin gelişimine katkıda bulunmak için aday olduğunu söyledi.

Kahta için birçok proje hazırladığını bildiren Avcı, "Elimizi, kolumuzu, gövdemizi de koymuşuz. Tabi projelerimiz var. Tabi yol arkadaşlarımız var, ekip arkadaşlarımız var. Allah’ın izni ile biz projelerimizi açıklayacağız. Yol arkadaşlarımız ile Kahta için neler yapabiliriz, bunları konuşacağız. Biz Kahta için elimizi taşın altına koyacağız. Bu dava kolay kazanılmadı. Bu dava başka davalara benzemez biz yıllardır bu davanın içindeyiz"dedi.

- REİS'İN İSTANBUL'DAN BERİ YANINDAYIM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yıllardan beri yanında olduğunu anlatan Avcı, "Recep Tayyip Erdoğan liderimiz, reisimiz. Büyükşehir Belediye Başkanıyken ben İstanbul’daydım. O zamandan bu güne biz yanındayız. Asla biz başkanımıza yan gözle bakmadık, menfaat için girmedik bu  yola. Herkes bizi tanıyor. Biz alnımızın akıyla nasıl girdiysek, öyle çıkmasını biliriz"ifadelerini kullandı.

- BU DAVA KOLAY KAZANILMADI

AK Parti davasının kolay kazanılmadığına dikkat çeken Avcı, şöyle devam etti:

"Bu dava kolay bir dava değil. Bana görev verildiğinde alnımın akıyla içinden çıkmasını bilirim. Bana verilmese de görev, en ufak bir davamdan vazgeçecek, tereddüt yaşarsam, bir geri adım atarsam Allah beni affetmesin. Biz görev verildiğinde kuracağımız yol arkadaşlarımızı da tanıyor, biliyoruz. Biz daha önce partide kimlere destek verdik, herkes, Kahta da bilir"

- KAHTA'DA EKSİKLİK OLDUĞU İÇİN ADAYIM

Kahta'da eksiklikten dolayı adaylığını açıkladığını dile getiren Avcı, "Eğer biz bugün Kahta Belediye başkan aday adaylığına soyunduysak, var isek, demek Kahta’mızda bir eksiklik var, biz bunun için varız. Biz durduk yere aday olmadık. Biz hizmet için adayız. Ben Kahtam için adayım. Herkes kendi memleketinin milliyetçisidir. Bende Kahta’mın milliyetçisiyim. Eğer ben Kahta’da bir taş üstüne taş koyabilmişsem ne mutlu bana ama ben olmam başka bir arkadaşıma görev verildiğinde eğer ben o görev verilecek arkadaş taş üstüne taş koyarsa, bende onun ellerinden öperim ve ona yardımcı olurum. Biz hizmet için adayız"şeklinde konuştu.

  

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Başkan Kutlu; Esnafın Çayını İçti, Sorunlarını Dinledi
Başkan Kutlu; Esnafın Çayını İçti, Sorunlarını Dinledi
Başkan Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Yönetimiyle Bir Araya Geldi
Başkan Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Yönetimiyle Bir Araya Geldi