Besni Meslek Yüksekokulu’nda Görev Değişikliği

Görev süresi sona eren Besni Meslek Yüksekokulu (BMYO) Müdürü Doç. Dr. Mücahit Çelik’in yerine İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Alkış atandı.

Besni Meslek Yüksekokulu’nda Görev Değişikliği

Besni Meslek Yüksekokulunda gerçekleştirilen devir teslim törenine Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Solmaz, görevi devreden Müdür Doç. Dr. Mücahit Çelik, görevi devralan yeni Müdür Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Alkış ile Meslek Yüksekokulu akademik ve idari çalışanları katıldı.

Törende konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, görev süresi boyunca emek ve çalışmalarından dolayı Doç. Dr. Mücahit Çelik’e teşekkür ederken Müdür Yrd. Doç. Dr Hüseyin Alkış’a da yeni görevinde başarılar diledi.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, konuşmasında, "2017-2018 akademik yılının hayırlı olmasını diliyorum. Asli görevimizin eğitim ve öğretim olduğunu, başarı sağlamamız için çok çalışmamızın gerektiğini ve akademik kariyerimizin milletimize hizmetten sonra ikinci planda olması gerektiğini belirtmek istiyorum. Ülkemizin daha iyi bir yere gelmesi için elimizden gelen her türlü fedakarlığı göstermemiz gerekiyor. Herkesin elini taşın altına koyması ve eğitim kalitesinin arttırılması gerekiyor. Başarı çok çalışma ile birlik ve beraberlikle sağlanacaktır." dedi.

Rektör Prof. Dr. Gönüllü, herkesin dayanışma ve yardımlaşma içerisinde çalışmasının iyi sonuçlar vereceğini belirterek, Besni’de Erdemoğlu Ailesinin de desteği ile akademik çalışmaların devam ettiğini ve eğitim için yapılması gereken her şeyin beraberce yapılacağını dile getirdi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman