Advert Advert

Başkan Kutlu, Köy ve Mahalle Muhtarlarının Gününü Kutladı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, ‘Muhtarlar Günü’ dolayısıyla ildeki muhtarları belediyede ağırlayıp, sorun ve taleplerini dinledi.

Başkan Kutlu, Köy ve Mahalle Muhtarlarının Gününü Kutladı

Adıyaman Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ziyarette, Adıyaman’daki muhtarlar derneği başkanları ve muhtarlarla görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Kutlu, seçilmiş kimseler olarak tek dertlerinin halkın sorunlarına çözüm bulmak olduğunu dile getirdi.

Bu anlamda muhtarlarla birlikte şimdiye kadar güzel çalışmalara imza atıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Kutlu, bundan sonra da Adıyaman için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.
Tüm muhtarların 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutlayarak konuşmasını tamamlayan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’dan sonra söz alan Adıyaman’daki dernek başkanları, verdiği desteklerden dolayı Başkan Kutlu’ya ve ekibine teşekkür etti.
Adıyaman Belediyesi Meclis Salonundaki ziyaretten sonra, tüm muhtarları ve il protokolünü Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte ağırlayan Başkan Kutlu, burada yaptığı konuşmada da muhtarlık görevinin önemine dikkat çekti.
Düzenlenen yemeğe, Vali Nurullah Naci Kalkancı, AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar,Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy, dernek başkanları ve muhtarlar katıldı.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret