Jandarmadan Servis Şoförlerine Seminer

Adıyaman merkezde bulunan öğrenci servislerine ve sürücülerine yönelik Cumhuriyet İlköğretim Okulu toplantı salonunda, bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Jandarmadan Servis Şoförlerine Seminer

Aynı zamanda toplantıya katılan sürücülere trafikte uyuması gereken kurallar hakkında Jandarma Trafik sorumluları tarafından seminer verildi.
Milli Eğitim Bakanlığı Taşımaya Erişim Yönetmeliği kapsamında, 2017-2018 eğitim öğretim yılında ilimiz merkezindeki yerleşim birimlerinden taşıma merkezi olarak belirlenen Özel eğitim okulları, bünyesinde özel alt sınıf bulunan okullar, ilkokul-ortaokul ve liselere öğrenci taşıma işlemleri yapılan servis şoförlerine Jandarma Trafik sorumluları tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Jandarma Astsubay Üstçavuş Mustafa Açık tarafından verilen seminere Şube Müdürü Cihangir Erin de katılarak servis şoförü ve firma yetkililerine öğrenci servislerinde uyulması gereken kurallar anlatıldı.

Yaşanabilecek muhtemel kazaların önlenmesi için alınacak tedbirlerin anlatıldığı seminerde servis şoförlerinin servis yaparken daha dikkatli olmaları istendi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi