Yazar’dan Servi Erdemoğlu M.T.A.L Pansiyonuna Ziyaret

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, düzenli olarak gerçekleştirilen yurt ziyaretleri sebebiyle Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonunu ziyaret etti.

Yazar’dan Servi Erdemoğlu M.T.A.L Pansiyonuna Ziyaret

Ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, Servi Erdemoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ferda Uncu, Okul İdarecileri ve öğretmenleri katıldı.
Yurt odalarının, yemekhanelerin, mutfakların ve yemeklerin denetiminin ardından öğrenciler ile beraber yemek yiyen Yazar, akabinde yurt öğrencileri ile toplantı salonunda sohbet gerçekleştirdi.
 
Yurtta yapılan çalışmalar ve öğrencilere verilen hizmet karşılığında okul idaresine, öğretmenlere ve personellere teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, "Değerli öğrenciler şunu belirtmek istiyorum ki bizim için önemli olan sizlersiniz. Bu görmüş olduğunuz hizmetler, harcanan bunca emeğin tek sebebi sizlersiniz. Her şey sizler için bunu unutmayın. Yurtta sizler ile beraber gezdik dolaştık her şey çok güzel, düzenli  ve intizamlı. Sizlerin bu emeklerin karşılığını, öğretmenlerinizin, ailelerinizin sizlerden beklediği başarı yakalayarak ödemiş olacaksınız. Sizlerden de bu sözü almak gerçekten gurur verici, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, kapımızın sizlere daima açık olduğunu belirtiyorum. Hepinize iyi akşamlar diliyorum” dedi

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman