Askon’dan Erdoğan’a Ziyaret - Videolu Haber

ASKON Adıyaman İl Başkanı İbrahim Genciz ve yönetimi, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Askon’dan Erdoğan’a Ziyaret - Videolu Haber

Ziyarette Adıyaman’ın sanayi alanındaki yatırımları konusunda sohbet eden ASKON üyeleri, Erdoğan’a bilgiler verdi.

Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunduklarını ifade eden ASKON Adıyaman İl Başkanı İbrahim Genciz, siyasetçilerin kapılarını sanayicinin problemleri konusunda çalacaklarını belirtti.

El birliği ile kimsenin Türkiye’nin belini bükemeyeceğini vurgulayan Genciz, “Başkanımızı ziyaret ettik. Hayırlı olsun dedik. Bir iş adamı olarak öğretmek istihdam etmek ile yükümlüyüz. Siyasetçilerimize bizim problemlerimizi sıkıntılarımızı gidermek için kapılarını çalacağız. Birlikte olursak üretirsek Türkiye’nin belini kimse bükemez.” dedi.

AK Parti Adıyaman İl başkanı Mehmet Erdoğan ise “AK Partimizi ziyaret ettiler, Askon değerli başkan ve üyeleri, teşekkür ederim. Adıyaman'da hizmet noktasında hangi görev olursa olsun başüstüne dedik. Bundan sonraki süreçte de Adıyaman’daki bütün STK’larımız, siyasi partilerimiz, belediyemiz, milletvekillerimiz birlikte ilimizin sorunları ile problemlerinin çözümü ile ilgili birlikte koşturacağız. Üretmek mukaddes bir görev, insan ürettiği zaman mutlu oluyor.  Onun keyfi, farkı burada. Başkanımız Sincik’te ve İstanbul’da Adıyaman’da büyük bir gayret içinde, sadece üretim değil, istihdam var, insanların hayır duası var, üretim ile birlikte ihracat var. Türkiye’ye dışarıdan kaynak aktarımı var"ifadelerini kullandı.

Bu sektör ile ilgili olan bütün problemleri önümüzdeki süreç içinde çözeceklerini anlatan Erdoğan, şunları kaydetti:

"İnşallah hedefimiz şu; iş adamlarımız ile, yatırımcılarımız ile birlikte beraber toplantı yapalım. Problemlerimiz nedir, memnuniyet nedir, beklentiler nedir, bunlar ile ilgili sektörü de ayrı dinleyelim. Yapılabilecek, takip edilecek çalışmaları Ankara nezdinde takip edelim. Her şey Adıyaman için, Adıyaman’daki insanlarımızın daha mutlu olabilmesi için gayret etmek ve vazifeler bize emanet edilmiş vazifeler. Bu görevler emanet görevler. AK Parti milletin partisi , Adıyamanlıların partisi, ne kadar elimizden gayret gelirde bu muhabbetti tesis edebilirsek, vazifemizi yapmış olacağız. Başkanıma ve değerli arkadaşlarımı da ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim"

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman