Çelikhan’da İmam Hatipliler Toplantısı

Adıyaman Çelikhan İlçesi'nde İmam Hatipliler değerlendirme ve istişare toplantısında bir araya geldi.

Çelikhan’da İmam Hatipliler Toplantısı

Toplantıya İmam Hatiplilerin yanı sıra Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, Belediye Başkanı Mustafa Bulut, İHO Koordinatörü Yakup Akıncıoğlu, kamu kurum amirleri ve sivil toplum kuruluşları katıldı.
Toplantının açılış konuşmasında İlçe koordinatörü Ramazan Yıldız,"Özgürlük isyankârlığa bağlılık bağımlılığa, ilişki suistimale, samimiyet saflığa ve özgünlük tekelciliğe dönüşmemeli. Bizler vatan sevdalısı olarak, Ülkemizde yaşanan kaosları göz önünde bulundurarak birlik ve beraberlik ortamında yaşanması için yapılan toplantılarda zaman zaman dile getirdiklerini"
İl Koordinatörü Yakup Akıncıoğlu ise “İmam Hatiplilerin sorunları yapılması gerekenler, dününü asla unutmayan yarını için kaygılanan ahireti için birikimde bulunan İmam Hatip neslinin yetişmesi konularını ele aldı. Toplantıya katılan bütün üyelere teşekkür edildi.”
Çelikhan Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki ve Belediye Başkanı Mustafa Bulut, bir daha 15 Temmuz'ların yaşanmaması için İmam Hatiplilere gereken önemin verilmesini gerektiğini söylediler.
FOTOĞRAFLI

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi