Adıyamanlılar Vakfı Bu Yıl Alanya'da Toplanıyor

Adıyamanlılar Vakfı'nın 7. Geleneksel İstişare Toplantısı, Antalya’nın Alanya ilçesindeki Wome Deluxe Otel'de gerçekleştirilecek.

Adıyamanlılar Vakfı Bu Yıl Alanya'da Toplanıyor

Her yılın sonunda yıl içerisinde yapılan ve yapılacak hizmetlerle ilgili konuları masaya yatırmak için Türkiye’nin farklı bir ilinde toplanan Adıyamanlılar Vakfı, bu yılki istişare toplantısını Alanya’daki Wome Deluxe Otel'de gerçekleştirecek. 

10-12 Kasım tarihlerinde Alanya’da yapılacak olan istişare toplantısı öncesinde Vakfın Mütevelli Heyet üyesi ve bir önceki dönem başkanı Ömer Özkartal başkanlığında bir görüşme gerçekleştirildi. Bu görüşmede Alanya’daki toplantıda ele alınacak konular masaya yatırıldı.

"KURUMSAL ÇALIŞMALARDA EKİP RUHU ÖNEMLİ" 

Kurumsal çalışmalarda ekip ruhunun önemine dikkat çeken Özkartal, "İşte, bu tür istişare toplantıların faydası bana göre bir aile ortamı çerçevesinde kendi kendimizi senede bir kez de olsa çekaptan geçirme imkanı buluyoruz. Eksiklerimizi ve fazlalıklarımızın farkında olup, mümkün olduğu kadar eksikliklerimizi minimum seviyesine düşürmektir. Bunu yapmadığımız müddetçe geleceğe yönelik hedefe ulaşmak biraz zordur. Bunun için Vakıf olarak parlak bir gelecek hayal ediyorsak ve daha geniş alanda insanlarımıza hizmet etmek istiyorsak hiç kuşkusuz bu tür istişare toplantılara büyük önem vermemiz lazım” dedi.

Özkartal başkanlığında toplanan toplantıya Vakıf Başkanvekili Abuzer Korkmaz, Başkan Yardımcısı Av. Abdurrahman Dursun, yönetim kurulu üyelerinden Ahmet Melik, Ahmet Akay, Hasan Demir, komisyon başkanlarından Cumali Doğan, Genel Müdür İzzet Demirbay ve İdari Koordinatör Osman Kılıç katıldı.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi