Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Başladı

Adıyaman'ın Besni İlçesi'nde Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürlüğü tarafından organize edilen 2017 yılı Öğretmenler Günü kutlama ve etkinlikleri kapsamında organize edilen Besni Kaymakamlığı 2017 Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası başladı.

Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası Başladı
Bu içerik 377 kez okundu.

Tamamı öğretmenlerden oluşan toplam 15 takımın katıldığı turnuva 1- 16 Kasım 2017 tarihleri arasında İlçe Spor Salonunda yapılacak. Kazanılmış iki set üzerinden oynatılacak turnuvada ilk gün ve ikinci gün maçları İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ve Gençlik Spor İlçe Müdürü Metehan Adıgüzel’ in katılımı ile başladı.
Turnuvayı öğretmenler üstlendikleri kutsal görevi  her an için hatırlanması amacıyla düzenlendiğini belirten Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü Metehan Adıgüzel,"Her ne kadar Gençlik ve Spor Hizmetleri İlçe Müdürü olsak ta bizimde aslımız öğretmendir. Uzunca yıllar bu görevi severek yaptık. Öğretmenlerimize atfedilen bu anlamlı gün öncesi böyle bir turnuva ile öğretmenlerimizi bir nebzede olsa stresten kurtarmak istedik. Tüm halkımızın renkli geçen turnuva maçlarını izlemeye davet ediyorum. Bu vesile turnuvanın hazırlanması başta Kaymakamımız Ahmet Gencer olmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum."dedi.
Sporculara başarı dileklerini ileten İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar,"Sporu ve sporcunun yanında olduğumuzu daha önceden de belirtmiştik. Öğrencilerimiz kadar öğretmenlerimizin de spora ihtiyacının olduğu aşikardır. Öğretmenlerimiz bu turnuvaya yoğun ilgi göstererek bu yöndeki düşüncelerini belirtmişlerdir. Turnuvaya katılan bütün öğretmenlerimize başarılar diliyor, kendileri için eğlenceli bir turnuva olmasını temenni ediyorum."şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş