Mevlana Ortaokulu’ndan İlkokul Öğretmenlerine Vefa Ziyareti

Adıyaman Mevlana Ortaokulu idareci ve öğretmenleri, geçen yıl 4'üncü sınıfı tamamlayarak bu yıl 5'inci sınıfa geçen öğrencilerinin ilkokul öğretmenlerine teşekkür ziyaretinde bulundu.

Mevlana Ortaokulu’ndan İlkokul Öğretmenlerine Vefa Ziyareti
Bu içerik 570 kez okundu.

Adıyaman Özel İdare İlkokulu'ndan mezun olan öğrencilerin öğretmenlerine yapılan ziyarette Mevlana Ortaokulu Müdürü Ahmet Şahin de bulundu. Şahin, 5. sınıf öğrencilerinin büyük çoğunluğunun gerek davranış, gerekse akademik açıdan çok iyi yetiştirildiğini söyleyerek, “Bu nedenle sınıf öğretmenlerimize ve okul idaresine teşekkür ziyaretinde bulunmak istedik" dedi. 

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Ziyarette öğretmenlere çiçek takdim edilirken, sınıf öğretmenleri çok duygulandıklarını ve böyle bir olayla ilk defa karşılaştıklarını ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdi. Çiçeğe iliştirilen notta şu ifadeler yer aldı: "2016-2017 eğitim öğretim yılında okulunuzdan mezun ederek, 2017-2018 sezonunda okulumuza gönderdiğiniz ve gerek davranış açısından gerekse akademik açıdan çok güzel yetiştirilmiş 5. sınıfların ilkokul (sınıf) öğretmenlerine ve idarecilerine teşekkür etmek istedik. Emeklerine ve Yüreğine Sağlık Öğretmenim."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş