Muhalefet Partilerinden Başkan Kutlu’ya Ziyaret

CHP ve MHP il yönetimi, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Muhalefet Partilerinden Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Halkın her kesimine eşit bir şekilde yaklaşan ve uyguladığı ‘halk odaklı’ belediyecilikle büyük takdir toplayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret eden muhalefet partilerinin temsilcileri, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalardan ve her kesime gösterdiği sıcak ilgiden dolayı takdirlerini ve teşekkürlerini iletti.

İlk olarak MHP İl Başkanı Hüseyin Özgün ile parti yöneticilerinin ziyaret gerçekleştirdiği Başkan Kutlu’yu, daha sonra da CHP İl Başkanı Mehmet Yıldırım ile Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş makamında ziyaret etti. Oldukça sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde, yapılan çalışmalar hakkında Başkan Kutlu’dan bilgi alıp, önerilerini sunan parti temsilcileri, Adıyaman Belediyesi’nde her partiliye eşit yaklaşımın gerçekleşmesinden duydukları memnuniyeti de dile getirdi.

"BU MAKAM HERKESİN MAKAMIDIR" 

Gerçekleşen ziyaretlerle ilgi değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise MHP ve CHP il yöneticilerine, Adıyaman’ın sorunlarına gösterdikleri duyarlılıktan dolayı teşekkür ederek, “Belediye Başkanlığı makamı herkesin makamıdır. Bu makama gelip şehrin menfaatleri için öneride bulunan herkese kapımız sonuna kadar açık. Bu anlamda bizleri ziyaret eden MHP ile CHP yöneticilerine teşekkür ediyorum. İnşallah, başka yerlerde pek görülmeyen bu birliktelikle şehrimizi daha güzel noktalara ulaştırırız” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman