Advert

Öğrenciler Üreterek Öğreniyorlar

Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde yürütülmekte olan ve her hafta farklı bir girişimcilik örneğinin uygulandığı Girişimcilik dersi kapsamında örnek bir etkinlik düzenlendi.

Öğrenciler Üreterek Öğreniyorlar

Bu hafta dersi alan öğrenciler ile Geri Dönüşümlü Tasarım Kursu katılımcıları tarafından kermes etkinliği tertip edildi. Etkinlikte Adıyaman Üniversitesi Gençlik Meydanı’nda düzenlendi. Kermesin açılışına Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, rektör yardımcıları Prof. Dr. Seyit Temir, Prof. Dr. Hasan Solmaz ve Prof. Dr. Ali Aydın, Gölbaşı Meslek Yüksekokul Müdürü Yrd. Doç. Dr. Nazif Çetin, Geri Dönüşümlü Tasarım Kursu Sorumlusu Ayşe Uluyol, akademik ve idari çalışanlar, kurs katılımcıları ve öğrenciler hazır bulundu.

“KERMESE YOĞUN İLGİ GÖSTERİLDİ”

Yemeklerin stantları süslediği kermese yoğun ilgi gösterildi. Geliri Adıyaman Üniversitesini Destekleme Vakfı’na bağışlanacak olan kermesteki özverili çalışmalarından dolayı öğrencileri tebrik eden Rektör Gönüllü, "Geliri Adıyaman Üniversitesini Destekleme Vakfına hibe edilen kermese iştirak eden tüm katılımcı ve gönüllü tedarikçilere teşekkür ediyor, başarılı çalışmaları dolayısıyla öğrencilerimizi tebrik ediyorum" dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”