Advert Advert

Bakan Özlü: "Samsatlıların Sorunlarını Çözeceğiz"

Samsat İlçesi'nde Ak Parti kongresine katılan Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, önümüzdeki hafta Samsatlıların sorununu çözeceklerini belirtti.

Bakan Özlü:

Konteynırda yapılan Ak Parti Samsat İlçe kongresine Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, TBMM Başkanvekili Ahmet Aydın, milletvekilleri Adnan Boynukara, Salih Fırat, Halil Fırat, Adıyaman Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, Samsat Belediye Başkanı Yusuf Fırat, parti temsilcileri katıldı.
Burada konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü,"Samsat'ın bir sorunu var bu sorunu önümüzdeki hafta çözeceğiz. Toplantı var o toplantıda bütün sorunlar gözden geçirildi. Bu Kanun Hükmünde Kararname yayınlanınca ve Samsatlı kardeşlerimizin bu problemini de çözmüş olacağız inşallah bunu çözeceğiz. Bakın biz şehirleri inşa eden bir partiyiz Van'a gittim iki hafta önce yeni bir Van inşa ettik Samsat bizim için yapma noktasında Türkiye Cumhuriyeti Devleti çok şehirler inşa etti çok yollar yaptı çok barajlar yaptı inşallah Samsatlı kardeşlerimizin bu problemini çözeceğiz ben kongremizin hayırlı olmasını diliyorum"dedi.
Konuşmaların ardından yapılan kongrede mevcut başkan Hasan Erdem, ilçe başkanlığına seçildi.
Kongrenin ardından Bakan Özlü, buradan Sahabe Safvan bin Muattal'ın kabrini ziyaret ederek, Kahta İlçesi'ne hareket etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi