Erdoğan'dan NATO'daki Skandala Büyük Tepki

AK Parti Adıyaman il başkanı Mehmet Erdoğan, NATO tatbikatı esnasında Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının hedefe konmasının büyük bir skandal ve alçaklık olduğunu söyledi.

Erdoğan'dan NATO'daki Skandala Büyük Tepki

Büyüyen ve artık avuçlarının içinde olmayan Türkiye’yi hazmedemeyen şer güçlerinin her türlü kumpas ve çirkefliği denediklerini belirten Erdoğan, “Türkiye’nin üstüne gelmek istiyorlar. Hem içeride, hem dışarıda ekonomik politikalarla Türkiye’yi sıkmak istiyorlar. Dış politikada yalnızlaştırmak istiyorlar. Türkiye her hangi bir ülke değil, Türkiye 3. dünya ülkelerinden birisi de değil" dedi. 

"TÜRKİYE HER ORTAMDA HAKİKATİ SÖYLEYEN BİR ÜLKE"

 Türkiye'nin her ortamda hakikati söyleyen bir ülke olduğunu belirten Erdoğan, "Dolayısıyla böyle bir Türkiye’yi arzulamayanlar, hazmedemeyenler Türkiye’nin önüne nasıl bir engel koyabiliriz diye mücadele ediyorlar. Burada yaptıkları oyunlar artık deşifre edildi. Amerika’nın, Batı'nın Türkiye’yi yalnızlaştırma adına yaptıkları çalışmalardan birisi ama burada çok büyük hata ettiklerini kendileri de biliyor. Bu ülkede yaşayan hakperest insanlarda bunların yanlış yapıldığının bilincinde. Ne yazık ki onlarda kendi ülkelerinde tribüne oynayan bir ırkçı yaklaşımın içindeler ama hata ettiler. Hata ettiklerinin farkına varsalar bile artık iş işten geçecek çünkü Türkiye onların arzu ettiği gibi eski Türkiye değil" diye konuştu.

"BİZ KENDİMİZE GÜVENDİKÇE MİLLETİMİZİN SADAKATİ DAHA DA ARTIYOR" 

Erdoğan, şöyle devam etti: "Allah’a şükürler olsun güçlü bir ülkemiz var, güçlü bir hükümetimiz var. Bize uygulamış oldukları bu kumpasların hiçbir kıymeti olmayacak. Biz kendimize güvendikçe milletimizin sadakati daha da artıyor. Dolayısıyla önümüzdeki seçimde hem başarılı olacağız, hemde önümüze konulan bütün engelleri, kumpasları aşarak yolumuza devam edeceğiz. Bu kadar üzerimize gelmelerinin temel sebeplerinden birisi biz 2019’da da başarılı olacağız. Biz 2023’te inşallah milletimizin yüzüncü yıl marşını daha güçlü bir sesle dile getireceğiz bunların en büyük endişeleri bu. Ama korkunun ecele faydası yok. Bu milletin ışığını hem tarih yakmış, hem milletimiz yakmış istikbalimizdeki en güçlü seda Allah’ın izniyle milletimizin sedası olacak" açıklamasında bulundu. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman