Advert

AK Parti’den AGC’ye Ziyaret - Videolu Haber

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı'ndan Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti'ne (AGC) ziyaret gerçekleştirildi.

AK Parti’den AGC’ye Ziyaret - Videolu Haber

AGC Başkanı Zeki Dişkaya ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ve beraberinde AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Alkayış’ı makamında ağırladı.

Ziyarette açıklamada bulunan AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “İadeyi ziyaret nedeniyle buradayız. Adıyaman Gazeteciler Cemiyeti'nin Ak Parti İl Başkanlığı'na ziyaretleri vardı. Ayrıca 14. genel kurullarını yaptılar. Hem başkanımıza ve yeni yönetim kuruluna başarılar diliyorum tebrik ediyorum. Bugüne kadar yapılan çalışmaları kamu oyu ile paylaşma, anlatma noktasında büyük gayretleri oldu. Bundan sonraki süreçte de birlikte çalışacağız, Memleketimize, milletimize güzel hizmetler yapacağız. Adıyaman için birlikte koşturacağız” dedi.

"ÜLKEMİZ İÇİN HAYIRLI İŞLER YAPMAKTAYIZ"

Yeni AGC yönetimine hayırlı olsun temennisinde bulunan Alkayış da, “Cemiyet başkanımız Zeki Dişkaya ve yönetim kuruluna daha nice yıllara uzun süre hizmet etmeyi rabbim nasip eylesin. Zeki başkanımın özellikle TPAO Ofisi'nde yaptığı konuşma gerçekten yüreğimize su serpti. Allah kendisinden razı olsun. Türkiye zor bir süreçten geçiyor. Basın camiasına, siyaset kurumuna, sivil toplum örgütlerine ciddi manada sorumluluklar düşüyor. Biz memleketimiz için, ülkemiz için hayırlı işler yapmaktayız" diye konuştu.

"UMARIM BU TEMPO DÜŞMEZ"

AGC Başkanı Zeki Dişkaya ise, “Gecenin ilerleyen saatlerinde Ak Parti il ve ilçe başkanımız çalışmalarına başlamışlarsa bu tempo iyi. Umarım bu tempo düşmez daha da artar. Yeni ilçe başkanlığına seçilen kongresini yapan merkez ilçe başkanımız dostum Alkayış kardeşime başarılı bir çalışma diliyorum. İl için, insanlar için buradaki ihtiyaç sahibi kişiler için ben eminim ki nefes tüketecektir, bir çaba içinde olacaktır. Ben onun teşkilatçılığına da kısmen biliyorum. Umarım bize hayal kırıklığı bize yaşatmaz" dedi. 

Alkayış'ın yükünün ağır olduğunu belirten Dişkaya,  "işi götürüp hedefe ulaştırmak önemli. İl başkanımız Mehmet Erdoğan’ın beraber bugün ziyaretimize geldiler. Mehmet Erdoğan’ın geçmiş dönemlerdeki milletvekilliğindeki duruşu, Ankara’daki bürokrasi bilgisix onların içinde pişmesi sonradan buraya il başkanı olması...Ben Adıyaman açısından şans olarak görüyorum. Umarım ve temenni ederim ki sen, ben meseleleri içinde  Erdoğan'ı boğmazlar. Özellikle de Adıyaman’a yatırımların gelmesi noktasında çok büyük bir beklenti olduğunu buradan ifade etmek istiyorum. Cemiyetimizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”