Advert

Yavuz Selim Mahallesi Yenileniyor

Adıyaman Belediyesi tarafından altyapı çalışmalarının gerçekleştiği Yavuz Selim Mahallesi’nde asfalt çalışmalarına başlandı.

Yavuz Selim Mahallesi Yenileniyor

Adıyaman’da 30 yıldır yenilenmeyen altyapıyı yenilemek için son yıllarda büyük bir çalışmaya imza atan Adıyaman Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü'nün (ASKİM) yeni Adliye önünden 1. Çevreyolu’nun girişine kadar olan kısımda başlattığı altyapı yenileme çalışmaları Yavuz Selim Mahallesi’nde tamamlandı.

"MAĞDURİYET EN AZA İNDİRİLDİ" 

Tamamlanan kısımları asfaltlayan Adıyaman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşın mağduriyetini minimuma indirdi. Yapılan alt ve üstyapı çalışmaları hakkında bilgi veren yetkililer, “1. Çevreyolu’nun Müftülük Caddesi ile Abdulmusa Caddesi’nin girişine kadar hem yağmur suyu hem de kanalizasyon hattı değişimi gerçekleştirilecek. Yavuz Selim Mahallesi'nde tamamlanan altyapı çalışmalarından hemen sonra kolları sıvayan Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, bozulan yerleri hızlı bir şekilde asfaltladı. Amacımız halkımıza hizmeti onları mağdur etmeden götürmek” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”