Hizmet-İş Sendikasından Başkan Erdoğan’a Ziyaret

Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Hizmet-İş Sendikası Adıyaman Şube başkanı Mahmut Doğan ve beraberindeki heyet AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Hizmet-İş Sendikasından Başkan Erdoğan’a Ziyaret

Ziyarette bir açıklama yapan Hizmet-İş Sendikası Adıyaman Şube başkanı Mahmut Doğan, "Milletvekillerimizle, gerekse ilimizdeki siyasi parti temsilcileriyle zaman zaman bir araya geliyoruz. Bugünde AK Parti İl Başkanlığı görevine atanan Mehmet Erdoğan başkana hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Başkan Erdoğan, Milletvekili olarak görev yaptığı süre içerisinde kendisiyle zaman zaman görüşmelerimiz oldu. Kısmet olursa bundan sonra geleceğiz, oluşabilecek sıkıntı taleplerimizde kendilerini ziyaret edeceğiz” dedi. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise, “Hak-İş’in en büyük sendikası, Türkiye’nin önemli sendikalarından birisi olan Hizmet-İş Sendikasının çalışmalarını takdirle izliyoruz. Adıyaman’da kurulup, bu gün Türkiye’nin önemli sendikaları arasında yer almıştır. Bu vesileyle ziyaretlerinden ötürü Hizmet-İş sendikası Adıyaman şubesi başkanı Mahmut Doğan’a ve beraberindeki heyete teşekkür ediyorum” diye konuştu. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi