Advert

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Düzenlendi

Erkenek grup içme suyu birliği toplantısı Birlik Başkan Yardımcısı İbrahim Öztürk başkanlığında yapıldı.

Erkenek Grup İçme Suyu Birliği Toplantısı Düzenlendi

Toplantıda 2018 mali yılı bütçesi ve birlik sorunları görüşüldü. Gölbaşı Belediyesi Meclis Salonunda yapılan toplantıda konuşan Besni Belediye Başkanı İbrahim Öztürk, Erkenek içme suyu isale hattının yapım ihalesinin yapılacağı bilgisini vererek bu ihalenin 2018 yatırım programlarında yer alması için çalışmaların devam ettiğinin söyledi. 
Başkan Öztürk konuşmasına şöyle devam etti;
“Devlet Su İşleri’ne gerekli yazıları yazdık, gerekli görüşmeleri yaptık. 2018’de isale hattının ihale edilerek 7.ayda başlatılması yönünden çalışmalar devam ediyor. Bakanlık ve siyasilerle görüşmelerimiz devam ediyor. Kalkınma Bakanlığı nezdinde de girişimlerimiz oldu, bu konuyu da Sayın Grupbaşkanvekilimiz Ahmet Aydın ve diğer vekillerimize konu hakkında bilgilendirdik. Yatırım programına alınması için çalışacaklarını söylediler" dedi.
Düzenlenen toplantıya Belören Belediye Başkanı Mahmut Turan, Balkar Belediye Başkanı Orhan Orhan, Suvarlı Belediye Başkanı Mehmet Korkmaz, Harmanlı Belediye Başkanı Ahmet Değirmenci, Gölbaşı Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Halis Kısakara ve muhtarlar katıldı.   

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret