Advert

Kent Konseyi Heyetinden Başkan Kutlu’ya Nezaket Ziyareti

Adıyaman Kent Konseyi heyeti, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

Kent Konseyi Heyetinden Başkan Kutlu’ya Nezaket Ziyareti

Adıyaman Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel ve yürütme kurulu üyeleri,Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu makamında ziyaret etti.

Ziyarette bir konuşma yapan ve ziyaretin amacı hakkında bilgi veren Kent Konseyi Başkanı Sinan Temel, Kent Konseyi olarak daha yaşanabilir bir şehir için çalışmalarının devam ettiğini söyleyerek, “Bu bağlamda kent bilinci ve kent kültürü, dolayısıyla da kent vizyonu konularında faaliyet göstermeye devam ediyorum. Daha önce başlattığımız ‘Kent Buluşmaları' etkinliğimiz devam ediyor" dedi.

"KENTİMİZ İÇİN PLANLADIĞIMIZ ÖNEMLİ ÇALIŞMALARIMIZ VAR"

Kentteki kurum ve kuruluşlar ile karşılıklı ziyaretler gerçekleştirerek daha yaşanabilir bir şehrin istişaresini yaptıklarını kaydeden Temel, "Kentimiz için planladığımız önemli çalışmalarımız var. Gerek bu konularda gerekse ilimizde gördüğümüz bazı sorun ve çözüm önerilerini kendisine sunmak, gerekse de diğer çalışmalarımız hakkında bilgi vermek istedik. Bu tür birlikteliklerimiz ve ziyaretlerimiz devam edecektir” diye konuştu.

Belediye Başkanı Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Temel’e ve yürütme kurulu üyelerine başarılar diledi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”