Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Özöncel'den Öğretmenler Günü Mesajı

Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Hakan Özöncel, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Yeşilay Cemiyeti Adıyaman Şube Başkanı Özöncel'den Öğretmenler Günü Mesajı

Mesajında, tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlayan Özöncel, “Öğretmenler, çocuklarımızın topluma faydalı bir birey olarak yetiştirilmesinde önemli bir rolü üstlenmekle ve bedeli hiçbir değerle ölçülemeyecek kadar saygın bir görevi icra etmektedir. Milletçe top yekün çağdaş uygarlık seviyesinin üstüne çıkmayı hedefleyen ve bu hedefe ulaşmak için de kararlılıkla yürüyen öğretmenlerimizin başarısı, ülkemizin gelecekteki başarısı olacaktır" dedi.  

"ÖĞRETMENLİK GÜCÜNÜ SEVGİDEN ALIR" 

Özöncel, "Öğretmenlik gücünü sevgiden alan kutsal bir meslektir. Ülkemizin aydınlık geleceğini öğretmenlerimizin alın terinde görüyoruz. Öğretmenlerimiz, güzeli ve her alanda yenileşmeyi savunan, milli birliğimizin, beraberliğimizin, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren, geleceğimizin dönüşüm mimarlarıdır" dedi.  

"ŞEHİT ÖĞRETMENLERİ ANDI"

Özöncel, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: "Bu onurlu mesleğin tüm mensuplarına güvenimizin sonsuz olduğunu belirterek, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, mesleklerini icra ederken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ülkemizin çocuklarına uzun yıllar eğitim vermiş emekli öğretmenlerimiz ile halen görevleri başında olan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü yürekten kutluyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman