Advert Advert

AGD Kasım Ayı İl Divanı Kahta'da Yapıldı

Anadolu Gençlik Derneği ( AGD) Adıyaman Şubesi Kasım ayı İl Divanı Kahta Gençlik Merkezinde yoğun bir katılımla yapıldı.

AGD Kasım Ayı İl Divanı Kahta'da Yapıldı

Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan divan toplantısı Anadolu Gençliğin Kahta Temsilcisi Abdullah Kılıç’ın selamlama konuşmasıyla başladı. 

Kılıç, Divanın hayırlara vesile olması dileğiyle böyle hayırlı bir çalışmaya ev sahipliği yapmaktan duydukları gururu belirtti.
Akabinde AGD Adıyaman İl Başkanı Bedreddin Beyazkaya, yaptığı  konuşmasında, gelecek ay yapılacak Siyer-i Nebi Bilgi Yarışmasından dolayı tatlı bir yoğunluk içerisinde olduklarını, bu yoğunluğu 31 Aralık gecesi icra etmeyi planladıkları Meke’nin Fethi programıyla sonlandırıp ulaşılmadık genç bırakmamanın peşinde olduklarını belirtti.
Gaziantep  AGD Bölge Başkanı M. Fatih Evyapan da ülke ve dünya gündemiyle alakalı yaptığı konuşmasında,  İslam Dünyasının bir buhrandan geçtiğini ve bu buhranı bitirecek olan kadroların da Milli Görüş gençlerinin olacağını belirterek,  bu yapılan tüm çalışmaların nihai amacının iyi bir Müslüman- iyi bir kul olmak için yapıldığını söyledi. 
Beyazkaya, Ortaokul, Lise, Üniversite, Hanım Kolları ve ana kademe kadrolarının  iyinin, güzelin,doğrunun, adil ve faydalı olanın hakim olması için var güçleriyle çalıştıklarını ve ülkenin en yaygın gençlik teşkilatının AGD olduğunu söyledi. 

 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı